Momčad Croatije Frankfurt pred utakmicu u Preungesheimu / Foto: Fenix (P.K.Puđa)

(FOTO I VIDEO): Croatia Frankfurt zgoditcima Ante Šteljića izborila 3. kolo kupa

U drugom kolu kup natjecanja regije Frankfurt, Croatia Frankfurt je u gostima u Frankfurt Preungesheimu savladala momčad SV Frankfurt Nord rezultatom 2:1.

Nakon prvog poluvremena koje je završilo bez golova, obje momčadi u drugo poluvrijeme su ušle odlučnije kako bi došli do pobjede i plasmana u 3. kolo kupa. doći do pobjede.

Domaćini su bolje ušli u drugo poluvrijeme i u 68. minuti dolaze do vodstva od 1:0. Igrači trenera Danijela Konte su se brzo pribrali i već u 74. minuti izborili su slobodan udarac 25 metara od vratiju domaćina. Po običaju slobodni udarac izvodi Ante Štrljić i snažnim udarcem preko živog zida trese mrežu nemoćnog vratara domaćina.

croatia frankfurt 1
Croatija Frankfurt

Mladi Štrljić u 83. minuti nakon dodavanja Gluhakovića ponovno trese mrežu domaćina za preokret rezultata i pobjedu Croatije.

Sastav Croatije: Vidakušić, Kukić, Grgić, Sučić, Propadalo (od 85. Koran), Gluhaković, Štrljić, Beslić, Petar Marić (od 76. Jurić, Molnar ( od 46. Ante Ćorić), Andrić.

U 3. kolu kupa Croatija na svom igralištu u nedjelju u Heddernheimu dočekuje momčad FFV Sportfreunden 04 koja nastupa u Verbandligi. Utakmica počinje u 17:30 sati.

Fenix-magazin/SIM/Stanislav Konta   / Foto: Petar Krešimir Puđa