Home > HRVATSKI AMATERSKI KLUBOVI > FOTO Lausanne prošla dalje, Pajde se nisu osramotile
pajde 18

FOTO Lausanne prošla dalje, Pajde se nisu osramotile

Kraj utakmice u Mölinu. Pajde su izgubile tijesnim rezultatom 1:3 ali se nisu osramotili. Većim dijelom utakmice bili su ravnopravan partner prvoligašu Lausannei.

Ranije smo pisali….

U Mölinu se igra utakmica šesnaestine finala švicarskog kupa. Pred oko tisuću gledatelja početni udarac je izveo nekadašnji hrvatski i švicarski izbornik i bivši trener Lausanne Miroslav Ćiro Blažević.

U dobroj utakmici momčad prvoligaša Lausanne je nametnula svoj ritam te stvorila nekoliko prilika od kojih je u 28.min jednu iskoristila i povela sa 0:1.

Iako je Lausanne stvorila više prilika, i Pajde su imale dvije izgledne situacije ali mreža gostiju se nije zatresla sve do 38. minute kad je Ivelja  sjajnim udarcem nakon lijepe akcije Pajda izjednačava 1:1.

U nastavku utakmice, Pajde su se oslobodile pritiska i sve su češće ispred vrata gosti iz Lausanne.

Izjednačena igra u drugom poluvremenu. Pajde pokušavaju iz kontranapada iznenaditi goste. S druge strane Lausanne nastoji iz prekoda ugroziti vrata Pajda.

U 63. minuti jedanaesterac za goste iz Lausanne kojeg nitko osim sudaca nije vidio i to je 1:2.

Navijači Pajda su izviždali glavnog suca utakmice.

U 80. min slobodan udarac za Pajde sa 20 metara. Ali Milovac je za koji centimetar neprecizan. Duboki uzdah u gledalištu.

U 87. minuti Lausanne daje još jedan gol. Rezultat je 1:3.

Igraju se zadnje minute sudačke nadoknade od tri minute.

Sastav Pajda: Dahmani,  Martinović, Lehmann, Haxhijaha, Bellemare, Prskalo, Milovac, Ivelja, Škugor, Tešić, Lukić
Fenix-magazin/SIM/PKP

Pogledajte drugo

Romana Lalić Pejković je oduševila sa svojom pjesmom "Vrime"

Poslušajte pjesmu najbolje debitantice 20. Večeri dalmatinske šansone Romane Lalić Pejković

Romana Lalić Pejković sa pjesmom “Vrime”, proglašena je najboljom debitanticom 20. Večeri dalmatinske šansone, održanih ...