FOTO Lausanne prošla dalje, Pajde se nisu osramotile

Kraj utakmice u Mölinu. Pajde su izgubile tijesnim rezultatom 1:3 ali se nisu osramotili. Većim dijelom utakmice bili su ravnopravan partner prvoligašu Lausannei.

Ranije smo pisali….

U Mölinu se igra utakmica šesnaestine finala švicarskog kupa. Pred oko tisuću gledatelja početni udarac je izveo nekadašnji hrvatski i švicarski izbornik i bivši trener Lausanne Miroslav Ćiro Blažević.

U dobroj utakmici momčad prvoligaša Lausanne je nametnula svoj ritam te stvorila nekoliko prilika od kojih je u 28.min jednu iskoristila i povela sa 0:1.

Iako je Lausanne stvorila više prilika, i Pajde su imale dvije izgledne situacije ali mreža gostiju se nije zatresla sve do 38. minute kad je Ivelja  sjajnim udarcem nakon lijepe akcije Pajda izjednačava 1:1.

U nastavku utakmice, Pajde su se oslobodile pritiska i sve su češće ispred vrata gosti iz Lausanne.

Izjednačena igra u drugom poluvremenu. Pajde pokušavaju iz kontranapada iznenaditi goste. S druge strane Lausanne nastoji iz prekoda ugroziti vrata Pajda.

U 63. minuti jedanaesterac za goste iz Lausanne kojeg nitko osim sudaca nije vidio i to je 1:2.

Navijači Pajda su izviždali glavnog suca utakmice.

U 80. min slobodan udarac za Pajde sa 20 metara. Ali Milovac je za koji centimetar neprecizan. Duboki uzdah u gledalištu.

U 87. minuti Lausanne daje još jedan gol. Rezultat je 1:3.

Igraju se zadnje minute sudačke nadoknade od tri minute.

Sastav Pajda: Dahmani,  Martinović, Lehmann, Haxhijaha, Bellemare, Prskalo, Milovac, Ivelja, Škugor, Tešić, Lukić