(FOTO) Croatia iz Großmehringa preokretom došla do pobjede – strijelci Kalić, M. Pavić i D. Lovrić

Croatia Großmehring – SV Geroldshausen 3:2 (0:2)

U dvadesetom kolu Kreisklase jug, Kreis Donau / Isar Bezirk Oberbayern, nogometaši Croatie iz Großmehringa savladali su na domaćem terenu rezultatom vrlo neugodnog protivnika SV Geroldshausen rezultatom 3:2.

S nova tri boda hrvatska momčad je ostala u utrci za prvo mjesto, od kojeg je dijeli samo jedan bod za vodećim. Croatia ima i utakmicu manje, pa bi s eventualna nova tri boda izbiti na čelnu poziciju na ljestvici.

Nedjeljna pobjeda je još slađa jer je izborena u preokretu, nakon što su gosti u prvom poluvremenu vodio sa 0:2. Igrači Croatije u drugom poluvremenu su dali sve od sebe i negativan rezultat preokrenuli u svoju pobjedu od 3:2.

Sastav Croatie: Pokrajčić, Grgić, Merkaš, Lovrić, Ereiz, Jure Pavić, Mario Pavić, Kalić, Čeglec, Egredžija, Pavlović. Na klupi za pričuve: Martinović, Ćurković, Lesjak, Stipić.

Pogotke za Croatiu su postigli: Kalić, Mario Pavić i Dražen Lovrić (11. metara).