Favorizirani Messel II uz puno muke pobijedio Croatiu Griesheim II

Croatia Griesheim II – TSG Messel II 1-2

Žalit će igrači Croatie Griesheim II za propuštenom šansom Bogdana Kocića u posljednjim minutama susreta i prevelikog respekta kojeg su pokazali prema protivničkoj momčadi Messela II, pa je nakon poraza od 2-1 dojam da se ipak moglo postići više.

Od prvog sučeva zvižduka bilo je vidljivo da su igrači Croatie Greisheim II u susret protiv TSG Messel II ušli sa previše respekta prema gostima što je rezultiralo obrambenim garodm cijele momčadi koja se orijetilrala na čuvanje vlastitog gola.

Obrambeni zid domaće Croatie Griesheim II Messel je probio u 32. minuti kada je jednu nabačenu loptu u šesnaest metara u mrežu Croatie pospremio Galinski. U 42. minuti gosti su poveli 2-0. Jedna poluvisoka lopta pogodila je posljednjeg čovjeka obrane Bogdana Kocića u koljeno te završila u mreži golmana Smitha.

Iako se činilo da će momčad Croatie Griesheim II nakon nespretnih i nesretnih golova potpuno potonuti to se ipak nije dogodilo. Na samom kraju prvog poluvremena, nakon jednog prekida, ubačenu loptu u mrežu glavom je pospremio ponajbolji igrač susreta Bogdan Kocić.

Drugi dio susreta prošao je u obostranom nadmetanju u kojom su obje momčadi napravile po dvije odlične prilike, no mreže su mirovale.

SV Croatia Griesheim II: Smith, Kocić, Vragolović, Modrić, Banović, Holenda, Fortanz, Jakim, Sme, Čolina, Nothnagel. Klupa(Konjicija, Manuel Nothnagel, Damjanović, Jacob)