Croatia Zürich nastavila pobjednički niz pobjedom u gostima protiv Waldegga

FC Horgen-NK Croatia 1-4

Kapetan Croatie Blazanovic
Kapetan Croatie Blažanović

Na igralištu Waldegg pred 80 gledatelja NK Croatia je nastavila pobjednički niz savladavši u gostima solidnu momčad FC Horgen u kojoj igraju braća Prcela, dva bivša igrača Croatie.

Lijep travnati teren te idealno vrijeme pogodovalo je dobroj igri Croatie. U 15. minuti susreta nakon solo akcije Perkovića koji nesebično upošljava Jurića koji zabija za 0-1. U 28. minuti takodjer nakon dobre akcije Croatie Komin se najbolje snalazi te zabija za 0-2. Do kraja prvog dijela u listu strijelaca upisuje se i Laštro koji zabija za 0-3.

Drugi dio utakmice Croatia je odigrala rutinski te postigla još jedan zgoditak iz kaznenog udarca nakon što je vratar Horgena srušio brzog Komina u kaznenom prostoru. Siguran strijelac za 1-4 sa 11. metara bio je kapetan Blažanović.

Zgoditci za Cro: 15.min 0-1 Jurić, 28. min. Komin, 0-2, 43. min. Lastro 0-3, 54. Min. Blažanović 1-4.

NK Croatia: Dukić F., Dukić I., Crnković, Zrno, Jukić, Vundać, Blažanović, Komin, Laštro, Jurić, Perković
još su igrali: Ziljak M., Stjepanović, Dezić, Grgić, Ivanković