DVA KORAKA NAPRIJED, JEDAN NATRAG: Novi domaći poraz košarkaša Komušine Haiterbach

Poslije dvije uzastopne pobjede, košarkaši Komušine Haiterbach poraženi su pred svojom publikom sa 7 koševa rezlike od trećeplasiranog Schwebisch Halla.

KK Komušina-TSG Schwabisch Hall 67:74

U dobroj, obostrano borbenoj utakmici pred skoro popunjenom dvoranom u Haiterbachu, gosti su se bolje snašli a posebice su se istakli u realizaciji slobodnih bacanja.

-U dobroj gostujućoj momčadi su se posebno isticali Slovenac Dalibor Cevric i naš Ivo Garić. Riječ je o bivšim drugoligačkim igračima Bayerna iz Münchena koji su imali svoj dan. Naš trener Mario Marić je sve pokušao, ima je i ozlijeđenih igrača, ali ništa nije pomoglo. Već u 14. minuti gosti su imali sedam trica. I kad god smo se primakli izjednačenju,  oni su dali svoj doprinos, izjavio je član uprave Komušine Jan Rupčić.

Bubalo i Babić su se razigrali u nastavku došli su na 33:36 a ubrzo i poveli. Bilo je 41:40 kada se „trgnuo“ Kesserling. Gosti iz Halla su tada još jednom zaigrali angažirano neki od glavnih igrača Komušine su morali napustiti igru zbog pet žutih kartona i poraz je bio sve izvjesniji.

Boje KK Komušina su branili G.Bubalo 14, Babić 11, Covington 11, Aniobio 7, Kesselring 7, Ponjavić 6, Piecik 6, R. Stojčević, Miličević i J. Stojčević.

KK Komušina je na devetom mjestu Regionallige sa 14 bodova. Imaju 8 bodova više od klubova koji se bore za ostanak u ligi. Sljedeću utakmicu igraju 3.  ožujka sa početkom u 17,oo sati. Protivnik im je TSV Wieblingen koji ima 6 bodova. Napišimo i to da je TSG Schwebisch Hall trenutačno na trećem mjestu s dva boda zaostatka za prvoplasiranom momčadi lige.