Dubrovčani iz New Yorka poslali čestitku za Festu Sv. Vlaha / Foto: Fenix

Dubrovčani iz New Yorku poslali čestitku za Festu SV. Vlaha

U povodu Feste Sv.Vlaha, Dubrovčani iz New Yorka iz restorana Dubrovnik i ove godine, unatoč Covid-19 i uz najstrože mjere zaštite,  okupili su se i poslali čestitke svome voljenom Gradu Dubrovniku, Dubrovačkoj Biskupiji i cijelom puku Dubrovačkog kraja

 

Svi oni su poručili kako bez obzira u kojem dijelu svijeta živjeli, svoj Dubrovnik vazda nose u srcu, vazda štuju svoga Parca i vazda slave Svetog Vlaha.

Dubrovkinja u narodnoj nosnjiMichelle Ramonita Rodriguez Stražičić je uz pratnju poznatog Dubrovačkog kantautora Srđana Djivoja otpevala Himnu Sv.Vlaha te svi zajedno poručuju “Vidimo se u Dubrovniku”.

Fenix-magazin/SIM/N.P.Matulich

 

Povezano

NOVA PRIJETNJA MIRU Izraelski ministar zaprijetio da će Izrael “prije ili kasnije” zaratiti protiv Sirije
MOSKVA POD UDAROM UKRAJINSKIH DRONOVA: Zapaljena moskovska rafinerija nafte u dosad najvećem ukrajinskom napadu na glavni grad Rusije  
Naftni tanker (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
ANALIZA NAKON PREKIDA VATRE: Potpuna normalizacija prometa Hormuškim tjesnacem trajat će mjesecima
POTVRDA IZ ŽENEVE: Sporazum između SAD-a i Irana bit će potpisan u petak u Bürgenstocku
Ruski napad na Kijev (ILUSTRACIJA) / Foto; Anadolu
NJEMAČKA OSUDA RUSKIH NAPADA NA KIJEV: BILD opisao „podmuklu i nehumanu taktiku Putinove vojske“  
I SLUŽBENO POTVRĐENO: SAD i Iran postigli sporazum o okončanju rata