DRVOKRADICA S GVOZDA: Ukrao 351 stablo i šumariju oštetio za preko 137 tisuća kuna

Sisačkom općinskom državnom odvjetništvu policija je prijavila 59-godišnjaka kojeg sumnjiči da je iz šume na području mjesta Brnjavac u općini Gvozd, ukrao čak 351 stablo u vrijednosti od preko 137 tisuća kuna.

 

Policija je u četvrtak izvijestila kako je kriminalističkim istraživanjem utvrđeno da je osumnjičeni drvokradica u šumi posjekao iz nje izvukao stabla različitih vrsta.

Samo spomenutom krađom nadležna je šumarija, prema dostavljenom odštetnom zahtjevu, oštećena za 137.324 kune.

Sve učestalija pojava krađe stabala iz privatnih, ali i državnih šuma, ne jenjava pa policija, kako se doznaje, sve češće dobiva prijave o krađama i golemim štetama.

Fenix-magazin/SIM/Hina

Povezano

Prometna nesreća (ILUSTRACIJA)/ Foto: Hina
MOTOCIKLIST PRETICAO KOLONU: Smrtno stradao vozač (31) i suputnica (27)
KAO U HOROR FILMU: Otvorio vrata stana, susjed ga napao sjekirom
NAKON 6 DANA POTRAGE: Pronađeno tijelo 11-godišnje djevojčice
Dortmund (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (SIM)
ZAVRŠENA TALAČKA KRIZA U DORTMUNDU: Predao se 51-godišnji Srbin koji je pucao na policajca i držao svoje 3 kćeri za taoce  
Požar u Los Angelesu / Foto: Anadolu
TIJELA PRONAĐENA U ZAPALJENOM VOZILU: Pakistanci na brutalan način ubili četvoricu radnika
NEREDI NAVIJAČA NAKON POBJEDE PSG-a: Jedan poginuli, a privedeno 780 izgrednika, uključujući 283 u Parizu – ozlijeđeno 7 policajaca