Foto:Fenix

DRUGI PUT U SAMO NEKOLIKO DANA: Više od 100 stanova u Berlinu bez struje

U ponedjeljak navečer više od 100 stanova u berlinskoj gradskoj četvrti Lankwitz ostalo je bez struje.

 

To je već drugi put u posljednjih nekoliko dana da neki građani Berlina ostaju bez struje. Prvi put je struje nestalo 26. prosinca. “Tad je problem bio u neispravnom podzemnom kabelu”, izjavila je u ponedjeljak navečer glasnogovornica Berlinske agencije za energetiku (BEA) Verena Specht.

Verena Specht kaže kako je u prvom slučaju oštećenje sanirano, ali u ponedjeljak je došlo do ponovnog nestanka struje.

“Pretpostavljamo da je još jedan podzemni kabel oštećen. Kolege rade intenzivno kako bi građani što prije dobili struju”, rekla je Specht.
Fenix-magazin/MD

Povezano

PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama
NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket