Druga pobjeda Croatije Stuttgart u Bezirksligi

Croatia-Sppvvg Feuerbach 3:2 (0:0)

STUTTGART- U vrlo uzbudljivoj i do zadnjeg trenutka neizvjesnoj utakmici  Croatia Stuttgart u 18. kolu Bezirkslige zabilježila svoju tek drugu pobjedu.

S 3:2, pogotkom u sudačkoj nadoknadi bili su bolji od desetoplasiranog susjeda iz Feuerbacha i tako zamijenili zadnje mjesto sa FC Stuttgart-Cannstatt s istim brojem bodova (10).

Stanislav Vrcan

Croatia je povela u 57. minuti a strijelac je bio Pero Mamić. Pet minuta kasnije gosti poravnavaju iz 11. m. Mamić u 80. ponovo dovodi Croatiju u vodstvo ali ponovo za samo 5 minuta. I onda u sudačkoj nadoknadi u 93. minuti iskusni Stanislav Vican postiže pogodak za konačnih 3:2.

Slijedeće nedjelje Croatia gostuje kod trećeplasiranog SV Bonlanden. Utakmica počinje u 15 sati na gradskom stadionu u Bonlandenu.