David Todorić strijelac za Croatiju II Frankfurt / Fpto: Fenix

Druga momčad Croatije Frankfurt nastavila s igrom “korak naprijed, korak natrag”

Croatije Frankfurt II nastavila je s igrom „kork naprijed, korak natrag“, tj. uvjerljiva pobjeda pa odmah zatim uvjerljiv poraz.

FC Croatia II – SC Riedberg 1:4 (1:1)

U utakmicu protiv Riederberga na svom terenu u Heddernheimu Croatia je ušla samouvjereno nakon visoke pobjede protiv Germanie Giennheim u prošlom kolu od 4:0.

Možda se upravo ta samouvjerenost negativno odrazila na otvaranje utakmice koju, po imenima, jaka momčad Croatije nije dobro počela. Nakon primljenog zgoditka u 20. minuti, hrvatska momčad je počela igrati i stvarati prilike. Rezultat takve igre je i zgoditak Davida Todorića, na dodavanje Zastraua, za izjednačenje na 1:1 u 40 minuti utakmice.

U drugom dijelu utakmice sve je dobro izgledalo do autogola Novokmeta kojim gosti u 74. minuti dolaze do rezultata 1:2. Tada se igra Croatije raspada, a vodeća momčad na ljestvici postiže još dva zgoditka za svoju uvjerljivu pobjedu od 4:1.

Marko, Leonardo, Anđelo i Adrijan Braćić / Foto: Fenix (S.P.)

Zanimljivo ej istaknuti kako su u ovoj utakmici za Croatiju nastupila sva tri brata Braćić, Adrian, Marko i Leonardo te da je njihov otac Anđelo Braćić bio linijski sudac.

Sastav Croatije II: Novokmet, Larma (od 15. Periša), Adrian Braćić, Raguž, Zastrau, Todorić, Sučić, Grančić (od 45. Puljić), Doganlar (od 30. Bonanno), Leonardo Braćić, Marko Braćić

Sa 6 bodova iz 5 utakmica, 3 poraza i dvije pobjede, Croatia II zauzima 8. mjesto na ljestvici KLC-a Frankfurt Grupa 1.

Iduću utakmicu druga momčad Croatije igra u utorak, 29. rujna u 20 sati u Frankfurt-Praunheimu protiv druge momčadi Praunheima. Adresa igrališta je: Praunheimer Hohl, 60488 Frankfurt.

Prva momčad Croatije igra u srijedu, 30. rujna u 20 sati na svom igralištu u Heddernheimu protiv turske momčadi Türkgücü FFM.