Učionica u školi (Ilustracija) / Foto: Fenix (MD)

DONIJELA SAČMARICU U ŠKOLU: Učenica (14) ubila jednu osobu, ranila petero kolega, pa počinila samoubojstvo

Četrnaestogodišnjica učenica ruske škole u gradu Brijansku u četvrtak je vatrenim oružjem ubila jednog učenika, ranila njih petero i zatim počinila samoubojstvo, objavila je lokalna policija u priopćenju.

 

Rusko državno istražno povjerenstvo objavilo je da je pet osoba ranjeno.

“Prema prvim podacima, 14-godišnja djevojka donijela je sačmaricu u školu iz koje je počela pucati na razredne kolege”, objavilo je istražno povjerenstvo.

U tekstu policija dodaje da istražuje uzrok napada.

Fenix-magazin/SČ/Hina

Povezano

NOVA PRIJETNJA MIRU Izraelski ministar zaprijetio da će Izrael “prije ili kasnije” zaratiti protiv Sirije
MOSKVA POD UDAROM UKRAJINSKIH DRONOVA: Zapaljena moskovska rafinerija nafte u dosad najvećem ukrajinskom napadu na glavni grad Rusije  
Naftni tanker (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
ANALIZA NAKON PREKIDA VATRE: Potpuna normalizacija prometa Hormuškim tjesnacem trajat će mjesecima
POTVRDA IZ ŽENEVE: Sporazum između SAD-a i Irana bit će potpisan u petak u Bürgenstocku
Ruski napad na Kijev (ILUSTRACIJA) / Foto; Anadolu
NJEMAČKA OSUDA RUSKIH NAPADA NA KIJEV: BILD opisao „podmuklu i nehumanu taktiku Putinove vojske“  
I SLUŽBENO POTVRĐENO: SAD i Iran postigli sporazum o okončanju rata