DOBRE VIJESTI: Croatia Frankfurt uzela bod kod Westenda, Zvonimir Doić odigrao jedno poluvrijeme nakon prošlogodišnjeg loma noge

U utakmici prvog kola nastavka prvenstva u najvišoj ligi Frankfurta, u Kreisoberligi, Croatia Frankfurt je uzela vrijedan bod na gostovanju kod momčadi SG Westend.

SG Westend – FC Croatia Frankfurt 1:1 (1:0)

Iako su domaćini poveli sa 1:0 u 42. minuti, momčad trenera Ante Matića izjednačila je u 67. minuti. Na dodavanje Davida Todorića zgoditak je zabio Jakov Krivić.

Sudac utakmice u Westendu imao je pune ruke posla. Tijekom utakmice pokazao je sedam žutik kartona, a samo u posljednje četiri minute sudačke nadoknade pokazao je još tri puta žuto-crveni karton, jedan put igraču domaćina te dva puta igračima Croatije.

Vijest koja će obradovati navijače Croatije, a koji nisu bili na utakmici protiv Westenda, je povratak na teren Zvonimira Doića kojemu je 27. kolovoza prošle godine na utakmici s Posavinom slomljena noga. Doić je u igru ušao u 46. minuti i kao i uvijek ranije odigrao sjajno poluvrijeme. Dalo se zamijetiti kako je Doićev povratak veliko pojačanje za Croatiju.

Arhivska snimka Zvonimira Doića / Foto: Fenix

Sastav Croatije Frankfurt: Jurić, Adrian Bračić, Božinović-Mador, Drlje (od 62. min Todorić), Duvnjak (od 46.min Dolić), Kukić (od 60min Amanatidis), Krivić, Bešlić (C), Bokšić, Marić, Zastrau.

Iduću utakmicu Croatija na svom terenu u Heddernheimu u nedjelju 01. ožujka dočekuje momčad Viktorie Preußen. Utakmica počinje u 15 sati.