Lopta (ILUSTRACIJA) / Foto: Hina

DOBRA FORMA UOČI EURA: Gol Pašalića u pobjedi Atalante

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac prvog gola u 2-0 (1-0) pobjedi Atalante protiv Empolija u susretu 34. kola talijanskog prvenstva.

Pašalić, koji je odigrao čitav susret, iskoristio je kazneni udarac u 42. minuti za svoj peti prvenstveni gol ove sezone. Konačni rezultat postavio je Lookman u 51. minuti.

Ovom pobjedom Atalanta je stigla na šesto mjesto sa 57 bodova, dva manje uz utakmicu manje od pete Rome koja drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, a koja je istovremeno odigrala 2-2 (0-0) na gostovanju kod Napolija.

U Napulju je Roma povela golom Dybale (59-11m) iz kaznenog udarca, Napoli je preokrenuo preko Olivere (64) i Osimhena (84-11m) da bi konačni rezultat postavio Abraham (88).