NK Pajde Moehlin/ Foto: RAF- Fenix Magazin

Dietikon priredio iznenađenje kola neočekivano porazivši Pajde u Möhlinu

NK Pajde Möhlin – FC Dietikon 1:2 ( 1:1 )

U trećem prvenstvenom kolu 2.Intrrregionalne lige nogometaši Pajda su neočekivano izgubile utakmicu u svom Möhlinu od Dietikona rezultatom 1:2

Tek što je utakmica počela, gosti su u akciji koja je krenula s centra igrališta postigli zgoditak za vodstvo od 0:1 u 1.minuti. Bio je to šok za sve igrače i stručno vodstvo hrvatske momčadi, kao i navijače Pajda. Unatoč tome,  igrači Pajda su se brzo sredili pokušavajući izjednačiti rezultat. Nakon sto su gosti odolijevali svim napadima, koncentracija njihove obrane popušta u 44. minuti kada Pajde preko Dušana Tešića  izravnavaju rezultata na 1:1.

U nastavku utakmice Pajde diktiraju tempo igre ali se gosti uspješno brane i pokušavaju ugroziti gol hrvatske momčadi preko brzih kontranapada. U jednom takvom napadu gosti u 77. minuti dolaze do jedanaesterca nakon što je sudac vidio igranje rukom u kaznenom prostoru Pajda. Gosti ne propuštaju takav dar i dolaze u vodstvo od 1:2. Do kraja utakmice igrači Pajda nisu uspjeli slomiti otpor obrane gostiju koji tako odnose sva tri boda i priređuju najveće iznenađenja ovog kola jer Pajde pretendiraju na osvajanje prvenstva.

Sastav NK Pajde: Dahmani, Gashi, Asanovic, Lehmann (C), Delpini, Thaqi, Tettey, Tešić, Popovic, Podan, Osel. Klupa za pričuve: Grmača, Schnieder, Petenjek, Jaksimovic, Melhkur, Matić, Jukić. Treneri: I. Barišić, D. Rakitić i I. Ivanković.