Croatija Griesheim II dobrom igrom pobjedila TSG Wixhausen II

Croatija Griesheim II dobila je prvu od pet utakmica u kojima se bori ulazak u viši rang natjecanja. U Griesheim je u nedjelju doputovala šestoplasirana momčad lige TSG Wixhausen II koja je pokušala čvrstom igrom sa puno trke parirati Croatiji Griesheim II. Igrači Croatije Griesheim II su prepustili sredinu terena momčadi iz Wixhausena, ali su brzim kontranapadima efektno probijali posljednji red obrane Wixhausena i pogađali mrežu.

U 21. minuti je momčad Croatije Griesheim II došla u vodstvo od 1-0. Aut je sa desne strane izveo Pehar odigravši na Lenzena koji šalje povratnu loptu na Danya Nothnagela, a Nothnagel preciznim udarcem pogađa mrežu gostiju.

Igrala se 58. minuta susreta kada je Zoran Šegrt oteo jednu loptu igračima Wixhausena, sjurio se prema šesnaestercu i uposlio Marka Lenzena koji pogađa za 2-0.

Ubrzo nakon drugog pogotka Croatije Griesheim usljedio je i treći. Bila je 61. minuta kada je lijevo stranom prošao Nothnagel i ubacio loptu u šesnaesterac gdje se našao spretni Marc Lenzen i ubacio loptu u mrežu za 3-0.

Gosti iz Wixhausena su uspjeli pogoditi mrežu golmana Smitha u 80. minuti iskoristivši jednu grešku posljednje linije obrane Croatije Griesheim II.

Croatija Griesheim:Smith, Kocić, Modrić, Pehar, Timo Lenzen, Manuel Nothnagel, Hoffmann, Zoran Šegrt, Marc Lenzen, Igor Šegrt, Danny Nothnagel. Klupa(Oktay, Bickelhaupt,Andrijević, Kajić)