Detalj s utakmice Croatije / Foto: Fenix (I. Barišić)

CROATIA ZÜRICH REMIZIRALA: Marko Bagarić strijelac jedinog zgoditka kojim je hrvatska momčad uzela bod u Schlirenu

U 7. prvenstvenom kolu amaterske 3.lige regije Zürich, Croatia Zürich je u Schlierenu odigrala neriješeno na gostovanju protim momčadi Republika Srpska

FK Republika Srpska – NK Croatia Zürich 1:1 (1:0)

Već na samom početku utakmice, točnije u 3. minuti, domaćini su došli u vodstvo od 1:0 pogotkom Leontija Miličića. Momčad Croatije u tim trenutcima nije baš najbolje izgledala. No, srećom, hrvatska momčad je brzo sredila svoje redove te zaigrala znatno bolje i napadački. Stvoreno je i nekoliko prigoda za pogodak koje su ostale bez realizacije.

3 2

U drugom poluvremenu vidjeli smo bolju igru obiju momčadi te dosta prigoda za pogodak na obje strane. Jednu takvu priliku je iskoristio napadač Croatije Marko Bagarić u 86.minuti kada je negdje sa 14 metara iskosa prizemnim udarcem savladao vratara domaćine za izjednačenje od 1.1, a koje se kasnije pokazalo i kao konačan rezultat utakmice.

Marko Bagaric Cro ZH
Marko Bagarić / Foto: Fenix (I. Barisic)

Valja istaknuti kako je utakmica prošla u miroljubivom ozračju te da je neriješen rezultat i najpravedniji.