Croatia Zürich doživjela četvrti poraz zaredom – YF Juventus slavio sa 0:4

NK Croatia Zürich – YF Juventus II  0:4 (0:3)

Croatia Zürich doživjela je u nedjelju na svom igralištu, pred osamdesetak gledatelja, težak poraz od talijanskog Juventusa II.

Igrači Croatie su dobro ušli u igru i stvorila dvije izvrsne prilike za gol. Ali hrvatski napadači nisu bili precizni kao ni u predhodne tri utakmice koje su izgubili.

U izjednačenoj igri, gosti su iz jednog bezlazlenog napada i greške obrambenog igrača Croatie došli u vodstvo od 0:1. Croatia je tada odlučnije krenula u napad ali bez uspjeha. Pritisak na vrata Talijana nije davao rezultat. A onda su do kraja poluvremena igrači Juventusa još dva puta pogodili mrežu hrvatske momčadi i na odmor otišli sa velikih 0:3.

I drugi dio utakmice je sličio na prvi. Svoju terensku nadmoć hrvatski igrači nisu znali realizirati. Kada se očekivao zadnji sudački zvižduk, igrač Croatije pravi prekršaj na ivici šesnaesterca. Slobodan udarac izveden u zadnjoj minuti donosi četvrti pogodak u mreži Croatije i to je konačnih 0:4.

NK Croatia Zürich : Frano Dukić, D.Crnković, M.Jelečević, M. Zrolić, N. Novak, D.Komin, A.Prcela, S.Blažanović ( C ), A.Šišić, L.Lapenda, I.Dukić. Još su igrali: Šišić, Petrlić i Gašo. Trener: R.Ćurić.