Croatia Zürich (30+) uvjerljiva u zadnjem kolu na gostovanju u Dietikonu

FC Dietikon 30+ – NK Croatia Zürich 30+ 0:3 (0:0)

U zadnjem kolu prvenstva seniora (30+), momčad Croatije Zürich je na igralištu Primework-Arena Dornau u Dietikonu savladala domaći Dietikon rezultatom 3:0.

Domaćin je utakmicu započeo dobro i prvih dvadesetak minuta su diktirali tempo ali bez većih prilika za gol.
Croatia se orijentirala na igru iz protunapada. U prvom poluvremenu hrvatska momčad je stvorila čak četiri velike prilike koje napadači nisu iskoristili.

Drugi dio pripao je Croatiji. U 54. minuti Hrvati dolaze u vodstvo od 0:1 nakon brzog kontranapada kada A. Rapisarda majstorski realizira stvorenu priliku. Prije toga vratar domaćina je dobio crveni karton jer je loptu zaustavio rukom izvan svog kaznenog prostora.

U 67.minuti O. Ziljak povećava vodstvo na 0:2 da bi u 70. min. D.Caruso postigao zgoditak za konačnih 0:3 kojim rezultatom Croatia osvaja sva tri boda u gostima.

Ovom pobjedom Croatia će zimski odmor provesti na 7.mjestu na ljestvici.

Sastav NK Croatia ZH : M. Čutunic, D.Batinic, I.Pavlovic, P.Mastelic, S.Buschor, A.Rapisarda, S.Smoljčic (C), O.Ziljak, E.Bockaj. Jos je igrao: Z.Cutunic. Trener – igrač: Elvis Bočkaj.