Trostruki strijelac Marko Bagarić sa bratom Davidom / Foto: Fenix (I. Barišić)

CROATIA ZH S 5:0 PREGAZILA REPUBLIKU SRPSKU: Tamo gdje je sa hat-trickom stao Marko Bagarić, nastavio Ivan Zubonja

U pravenstvenoj utakmici 3.lige regional Zürich, Croatia Zürich se uveliko revanširala momčadi FC Republika Srpska za jesenski 1:3 poraz te ih na igralištu Croatije savladala sa uvjerljivih 5:0.

NK Croatia ZH – FC Republika Srpska 5:0 (2:0)

Croatia je bila izrazit favorit u ovoj utakmici u kojoj je bodovna razlika bila +17 u korist hrvatske momčadi.

Braca Marko
Marko Bagarić / Foto: Fenix (I. Barišić)

Povratnik u momčadi Croatije Marko Bagarić bio je raspoložen za igru te zabio svoj novi hat-trick. Jedan za drugim golove je postizao u 32.minuti, potom u 43. te u 64.minuti za vodstvo Croatije od 3:0.

Ubojit napadač Croatije Marko Bagarić zamijenjen je potom u 68.minuti igračem Ivanom Zubonjom.

Zubonja je nastavio Bagarićev niz te je u već u 69. minuti postigao zgoditak za vodstvo Croatije od 4:0. Svoj drugi pogodak za vodstvo Croatije od 5:0 Zubonja je postigao u 76. minuti.

Bio je to i konačan rezultat utakmice u kojoj je Croatia osvojila nova tri boda te zacementirala momčad R. Srpske na dno ljestvice.

Sastav NK Croatia Zürich: Frano Dukić, Pero Zovko, Davor Crnković, Ivan Dukić (C), Josip Filipović, Carlos Miguel Fernades Monteiro, Loris Tanzillio, Jurica Barišić, Luka Šestak, Kristijan Krstić, Marko Bagarić. Jo su igrali : Matias Lubina, Ivan Zubonja, Matteo Montebove, Stanislav Blažanović. Trener – igrac: Stanislav Blažanović.