Croatia Mülheim / Foto: Fenix (Z. Bosniä)

Croatia Mülheim upisala prvi poraz, bez bodova ostala i U-19 momčad Croatije

SC Croatia Mülheim doživjela je svoj prvi poraz ove sezone. Na domaćem terenu izgubili su od momčadi SV Duissern rezultatom 2:3.

Croatia Mülheim – SV Duissern 2:3 (1:1)

Gosti su inače favoriti lige, a Croatia se dobro držala sve do dvije minute prije kraja utakmice

Naime upravo je hrvatska momčad u prvom dijelu utakmice povela sa 1:0 preko Beß Justina, ali su gosti uzvratili tako da se na poluvrijeme otišlo sa neriješenim rezultatom 1:1. Drugo poluvrijeme je započelo u znaku gostiju. Poveli su 2:1 sa da bi Valentin Markić u 83.min poravnao na 2:2. Ipak gosti dvije minute prije kraja postižu pogodak za pobjedu i konačni rezultata 2:3.

Croatia je imala niz dobrih prilika koje nisu iskoristili. Nalazi se na 3.mjestu sa osvojenih 9 bodova iz 4 utakmice.

SC Croatia Mülheim: Neumann Jon-Kai, Ivić  Robert, Šimić Filip, Schemmann Benjamin, Zlatić Ivo, Brückmann Kai, Alaj  Dren, Maretić Stipe, Beß Justin, Karczewski, Kevin, Valentin Markić. Na klupi za pričuve: Serdarušić  Ante, Kenan Kaltak, Zoran Nujić, Nico Nottelmann, Ante Markota i Josip Brnoš .

Poraz u ovom kolu je također doživjela mlada momčad Croatie U-19. U iduću subotu igraju prijateljsku utakmicu sa Schalke 04 U17 kod Schalke u 11 sati.