Croatia Karlsruhe sa rekordnih 9:0 pobjedila Ettlingerweier III

NK Croatia Karlsruhe – FV Ettlingerweier III 9:0

karlsruheU 5. kolu podsaveza BFV Kreisklasse C1, NK Croatia je ugostila FV Ettlingerweier III koja je imala jedan bod manje na tablici od Croatije. Croatia je pobjedom htjela ostati ukorak sa vodećim momčadima, što se i dogodilo u utakmici u kojoj je hrvatska momčad ostvarila ovosezonsku rekordnu pobjedu.
Igrači Croatije su od prve minute krenuli napadački da bi već u 9. min poveli iz opravdano dosuđenog jedanaesterca. Tomislav Maras hladnokrvno je matirao gostujućeg vratara za 1:0.
Povećanje vodstava donio je Teo Omić iz slobodnog udaraca sa oko 20 metara, što je bilo neobranjivo za gostujećeg vratara. Nakon toga je bilo samo pitanje vremena kada će biti slomljen poptpuni otpor protivnika. To se i dogodilo u drugom poluvremenu kada Croatija utakmicu zaključuje sa pobjedom od 9:0 koja donosi nova 3 boda ali i odsustvo Saše Culovića koji je u 23. min napustio teren zbog neugodner ozljede zgloba desne noge.

Sastav: N.Oravec, J.Lovrić, S.Culović, V.Gibičar, T.Omić, T.Maras, P.Golubić, D.Plećaš, R.Pfannendörfer, I.Brkljača, R.Tomić. Klupa: A.Galić, F.Gluhak, V.Golubić, M.Kralj. Trostruki strijelci Petar Golubić i Teo Omić, dva zgoditka Tomislav Maras i jedan zgoditak Ante Galić.

Croatia Karlsruhe iduću utakmicu igra u nedjelju 20. rujna u gostima kod SC Schielberg u 15 sati.