Croatia Griesheim remizirala u Pfungstadtu

Ekipa Croatije Griesheim je u 25. kolu Kreislige A Darmstadt gostovala kod TSV Pfungstadt u Pfungstadtu i odigrala neodlučeno 3-3. Iako se činilo da će Croatija Griesheim uspjeti u Pfungstadtu izboriti tri boda, dva gola primljena u sudačkoj nadoknadi vremena ukazali su na probelm dekoncentracije ekipe u posljednjim minutama susreta.

Croatija Griesheim je u susret ušla motivirano što je rezultiralo dominacijom na terenu, a takav pristup igri ubrzo je rezultriao vodstvom Croatije Griesheim 1-0. Igrala se 18. minuta kada je Gebreigzeher lijepo proigrao Yada na desnoj strani, a ovaj ubacuje loptu na visinu pet metara gdje se nalzio Farag koji pogađa mrežu domaćih. Do kraja prvog poluvremena Đurić je uspio izjednačiti na 1-1.

Odmah po početku drugog dijela došla je Croatija Griesheim u vodstvo: Farag je nakon dosuđenog prekršaja ubacio loptu na visinu peterca gdje se nalazio Markota koji spretno pogađa mrežu za vodstvo Croatije Griesheim. U 70. minuti je Razan Farag dao svoj drugi gol na utakmici i u tim trenucima se činilo da je pitanje pobjednika riješeno.

Ipak, Croatija Griesheim je u sudačkoj nadoknadi vremena primila još dva gola iz prekida i tako ispustila važnu pobjedu.

SV Croatia Griesheim:Nedel, Banović, Pupić, Andrijević, Kühn, Farag, Hofstaedter, Yad, Smajović, Gebreigzeher, Markota. Klupa(Vujica, Bučić, Lenzen)