Croatia Griesheim remizirala s Erzhausenom

U 11. kolu Kreislige A Darmstadt Croatia Griesheim je ugostila momčad Erzhausena i odigrala neodlučeno 1-1. Teško je nakon današnjeg susreta ocijeniti je li Croatia Griesheim osvojila bod ili izgubila dva, ali sa sigurnošću možemo reći kako su za prikazanu igru obje momčadi zaslužile bod.

Sve do 70. minute mreže su mirovale na obje strane, kada je Erzhausen organizirao brzi kontranapad i došao u vodstvo. Jedan igrač Erzhausena je tukao na gol, lopta se od šume nogu u šesnaestercu odbila do Bohna, koji opet tuče i pogađa mrežu Croatie Griesheim za vodstvo Erzhausena 1-0.

U 87. minuti uspjela je Croatia Greisheim izjednačiti rezultat na 1-1. Binkiewicz je ubacio iz auta jednu loptu u kazneni prostor Erzhausena gdje se našao Ulusow, koji tuče na gol i savladava golmana gostiju.

Sam početak susreta je nagovještavao kako ćemo gledati danas zanimljiv nogomet. Već u 6. minuti igrači Croatie Mulac i Binkiewicz su odlično kombinirali ali je potom Binkiewiczev udarac bio neprecizan.

Gosti iz Erzhausena uzvratili su u 33. minuti kada je obrana Croatie priredila jedno neuspjelo zaleđe što je iskoristio napadač Erzhausena i izašao sam pred vratara Croatie Treuscha, ali je ovaj sjajnom reakcijom spasio siguran gol.

U 60. minuti Croatie Griesheim Rotaru je prošao po desnoj strani ubacio loptu u kazneni prostor gdje se nalazio Pupić koji tuče ali lopta je pogodila gredu.

Croatia Griesheim: Treusch, Vujica, Blažević, Markota, Mulac, Ulusow, Binkiewicz, Rotaru, Kljaic, Fabrizio, Pupić. Klupa(Bikić, Bralić, Smajović, Mikuljević)