Croatia Griesheim pobjedom protiv Messela II na korak do ostanka u A ligi

Visokom pobjedom Croatie Griesheim od 4-0 protiv posljednje momčadi na ljestivci TSG Messel II hrvatska momčad napravila je korak k ostanku u Kreisligi A Darmstadt. Sve do 40. minute trajala je neizvjesnost i ravnopravna borba dvaju protivnika, a onda je Daniel Perić iznenadio vratara gostiju i pogodio mrežu za 1-0. Na 2-0 povisio je Davor Josić u 43. minuti udarcem sa desne strane.

Početkom nastavka dosuđen je i kazneni udarac za Croatiu Griesheim ali je vratar Messela II obranio udarac Daniela Perića. Na 3-0 u 70. minuti povisio je Lukas Blessing kada je odlično prošao po lijevoj strani i pogodio suprotni kut mreže.

Točku na i postavio je Davor Josić u 90. minuti svojim drugim pogotkom na utakmici. Posljednjim sučevim zviždukom otpočelo je slavlje igrača Croatie Greisheim i članova kluba budući je napravljen važan korak k ostanku u A ligi Darmstadt.

Croatia Griesheim nalazi se na 14 mjestu sa 37 bodova, pet više od petnaestoplasirane momčadi SV Treisa II. Do kraja prvenstva hrvatska momčad mora odigrati još tri važne utakmice u kojima će se odlučivati opstanak hrvatske momčadi u A ligi.

SV Croatia Griesheim:Nedel, Vujica, Pupić, Andrijević, Markota, Altuna, Blessing, Draženović, Smajović, Perić, Josić. Klupa(Mlakić, Nothnagel, Loeffel, Kocić, Omrčanin)