Croatia Griesheim
Nogometaši, navijači i clanovi Croatije Griesheim nakon pobjede protiv Ober Beerbacha / Foto: Fenix-magazin(D.Holenda)

CROATIA GRIESHEIM OSTAJE U A LIGI: Pobjedom 3-1 protiv Ober Beerbacha Croatija Griesheim izborila A ligu

U drugoj utakmici doigravanja za ostanak u A ligi Darmstadt nogometaši Croatije Greisheim savladali su Ober Beerbach rezultatom 3-1 i time osigurali još jednu sezonu igranja u A ligi Darmstadt.

Nakon što je Ober Beerbach boljim otvaranjem utakmice i ranim pogotkom u 15. minuti preko omalenog Viktora Sandera šokirao nogometaše Croatije Grieshiem činilo se kako će hrvatska momčad po teškom i sparnom vremenu teško parirati rastrčanim domaćinima.

Ipak, nogometaši Croatije Griesheim su u nastavku utakmice uspjeli uspostaviti ravnotežu i poravnati rezultat u 35. minuti nakon što je sudac susreta dosudio najstrožu kaznu poslje jednog prekršaja u kaznenom prostoru na Saši Mlakiću koji je i realizirao najstrožu kaznu.

U 55. minuti hrvatski nogometaši preokrenuli su rezultat u svoju korist. Nakon što su domaći igrači izgubili jednu loptu na sredini terena Saša Mlakić je došao u njezin posjed, izbio sam pred vratara Ober Beerbacha i prebacio omalenog vratara za vodstvo Croatije Griesheim 2-1.

Croatia griesheim
Vice Puljiz (bijeli dres) / Foto:Fenix-magazin (D.Holenda)

U 75. minuti Ober Beerbach propustio se vratiti u igru nakon što je David Bikić u kaznenom prostoru srušio jednog igrača domaćih a sudac dosudio najstrožu kaznu, međutim izvođač je loše tukao i promašio vrata Croatije Griesheim.

Golman Croatije Griesheim Danijel Solić spasio je u 88. minuti hrvatsku momčad drame kada je efektnom intervencijom zaustavio neugodan udarac Viktora Sandera.

croatia griesheim
Ponajbolji igrač utakmice Luka Stanušić(bijeli dres) Foto:Fenix-magazin(D.Holenda)

Kako se bližio kraj susreta igrači Ober Beerbacha postajali je sve nervozniji, ta nervoza izrodila je jedan nepromišljen start Robina Oehlerta na Vici Puljizu pa je sudac susreta Ohlertu pokazao crveni karton.

Sve nade domaćina kako će preokrenuti rezultat pokvarila je desetka Croatije Griesheim Elemin Bihorčić koji je oduzeo jednu loptu na sredini terena i na desnoj strani uposlio brzonogog Francesca Fabrizia koji trese mrežu za 3-1 i veliko slavlje nogometaša Croatije Griesheim.

SV CROATIA GRIESHEIM: Solić, Altuna, Bralić, Bikić, Stanušić, Fabrizio, Mlakić, Blažević, Bihorčić, Tokić (Puljiz, Baysal, Mihaljev, Vujica, Falcone, Treusch)