Kapetan Croatie Griesheim Goran Mulac (plavi dres)

Croatia Griesheim nanijela težak poraz DJK/SSG Datmstadtu

Nogometaši Croatie Griesheim pobijedili su u 19. kolu posljednju momčad Kreislige A Darmstadt DJK/SSG Darmstadt 6-1 i time najavili kako će u proljetnom dijelu sezone voditi borbu za gornji dio tablice. Danas je posebno dobro bio raspoložen napadač Croatie Griesheim Piotr Binkiewicz koji je čak četiri puta matirao protivničkog vratara.

Od samog početka susreta hrvatski nogometaši su suvereno zagospodarili gostujućim terenom kontrolom lopte i uzastopnim prijetnjama prema protivničkom golu i ne dopuštajući protivniku da ozbiljenije zaprijete golu Croatie Griesheim.

U 12. minuti mrežu DJK/SSG Darmstadt zatresao je Rotaru nakon što ga je Mlakić  pronašao u pet metara, ali sudac susreta je poništio pogodak zbog zaleđa.

U 30. minuti Rotaru ponovo dobro reagira kada jednu ubačenu loptu sa boka glavom tuče ali pogađa gredu.

Croatia Griesheim povela je u 31. minuti nakon što Mlakić  jednom prizemnom loptom pronašao Binkiewicza na pet metara, koji preciznim udarcem sprema loptu u mrežu.

Međutim već u sljedećoj akciji izjednačili su nogometaši DJK/SSG Darmstadt preko Faruquia na 1-1 kada su u brzom kontranapadu uhvatili obranu Croatie Griesheim na spavanju. I to je bilo sve što smo do kraja susreta vidjeli od domaće momčadi.

Croatia Griesheim je ponovo došla u vodstvo u 35. minuti nakon što je kapetan Croatie Goran Mulac oteo jednu loptu te u kaznenom prostoru pronašao Rotarua koji trese mrežu DJK/SSG Darmstadt.

U 36. minuti dosuđen je kazneni udarac za Croatiu Griesheim nakon što je u jednom prodoru u kaznenom prostoru srušen Binkiewicz. Isti igrač je izveo kazneni udarac i zatresao mrežu za 3-1.

Nakon trećeg gola Croatie Grieshei u potpunosti se raspala igra DJK/SSG Darmstadt te je bilo samo pitanje koliko će domaća momčad primiti golova.

U drugom dijelu Croatia Griesheim je stvar privela kraju kada smo vidjeli još tri pogotka od kojih je dva postigao Binkiewicz(55. min, 68. min) a jedan je gol dao Goran Mulac(60.min).

SV CROATIA GRIESHEIM: Kocić, Altuna, Fabrizio, Blažević, Markota, Mulac, Mlakić, Džebić, Binkiewicz, Bihorčić, Rotaru. Klupa(Bralić, Makonen, Softić)