Croatia Frankfurt uzela samo bod protiv posljednjoplasiranog BSC-a

U utakmici na domaćem terenu protiv posljednje momčadi na tablici, Croatia Frankfurt je propustila osvojiti sva tri boda. Hrvati su uzeli tek bod u utakmici u kojoj su bili bolja momčad. Ali i ovaj put su igrači Croatije imali lošu realizaciju.

FC Croatia – BSC Schwerz Weiß 1 : 1 (0:0)

Nakon niza propuštenih prilika u prvom poluvremenu, u drugom poluvremenu Croatia je u 61. minuti došla u vodstvo od 1:0. Gol je nakon Blažekovćeva udarca iz kornera zabio Daniel Soldo. Na žalost igrača i navijača Croatije, radost zbog vodstva trajala je svega tri minute kada gosti koriste neopreznost obrane Croatije i izjednačuju rezultat na 1:1.

Sastav Coatie: Jurić, Mihaljević, Vidović, Drlje (od 46. Soldo), Duvnjak (od 46. Lovrić), Božinović-Mađor, Grančić, Blažeković, Vukovski, Puljić, Todorić (od 75. Šandrk)

Druga momčad Croatije pobjedila je drugu momčad BSC Schwerz Weiß ll rezultatom 1:0. Pobjednički zgoditak postigao je Sičenica izravnim i rijetko viđenim pogotkom iz kornera.

Filatow, Surmanović, Jerković (od 57. Nikoal Ćurić), Maganjić, Sičenica, Budimir, Jeličić,  Majić, Romić, Šumić, Križanac (od 65. Hustić)

Iduću utakmicu obje momčadi Croatije igraju u nedjelju 19. studenog kod TSG 51 Frankfurt. Prva utakmica se igra u 13,00 a druga u 14,45 sati u Eschersheimu (Adresa igrališta: Niedwisenstr.998, 60431 Frankfurt)