Croatia Frankfurt poražena kod lidera prvenstva, Croatia II nes(p)retno izgubila bod u zadnjoj minuti

Spvgg 03 Fechenheim – FC croatia 3:1 (1:1)

Oslabljena momčad Croatije Frankfurt doživjela je u nedjelju, na gostovanju kod lidera prvenstva momčadi Fechenheima, svoj treći uzastopni poraz. Desetkovana ozljedama i odsustvom nekolicine prvotimaca, hrvatska momčad je pružila solidan otpor vodećoj momčadi Kreisoberlige Frankfurta.

Croatia je odlično ušla u utakmicu te u 14. minuti došla u vodstvo od 1:0 preko mladog Todorića. No, radost igrača i navijača Croatije trajala je svega tri minute kada domaćini izjednačavaju na 1:1. U 42. minuti iskusni Miro Drlje je napravio medvjeđu uslugu svojoj momčadi dobivši drugi žuti, što je značilo i crveni karton.

U drugom dijelu brojčano nadmoćnije momčad domaćina je u dva navrata, najprije u 48. a potom i 79. minuti, iskoristila svoje prilike i zasluženo slavili sa 3:1.

Sastav Croatije: Jurić, Bračić, Livajić, Mihaljević, Soldo, Ivan Puljić, Božinović, Vukovski, Todorić, Duvnjak (od 46. Amanatidis)

Spvgg 03 Fechenheim II – FC Croatia II 3:2 (1:2)

Druga momčad Croatije nesretno je poražena zgoditkom u posljednjoj minuti utakmice. Hrvatska momčad nakon zgoditka domaćina u 16. minuti za 1:0 preokrenula rezultat zgoditcima Majića (21.) i Vardića (43.) i povela sa 1:2. No domaćini su u 55. minuti izjednačili te potom u zadnjoj minuti sretno stigli do zgoditka i pobjede od 3:1. Valja pritom napisati da je Croatia posljednjih 5 minuta utakmice igrala bez Marina Vardića koji je dobio žuto-crveni karton.

Croatia II: Periša, Puljić, Jeličić (od 46. Skočibušić), Draguljić, Keleva, Jerković, Romić, Sičenica, Majic, Marin Vardić (od 46. Maganjić), Križanac

Iduću utakmicu obje momčadi Croatije igraju u nedjelju, 29. listopada na svom igralištu u Heddernheimu protiv momčadi SV Blau Gelb. Početak utakmica je u 13,00 i 15,00 sati.