Croatia Frankfurt nastavila pobjedničku seriju u pripremnom razdoblju

U nastavku priprema za Kreisoberligu, Croatia Frankfurt je u gostima savladala momčad Gudesdinga sa 2 : 3 (2:2).

Nakon što je Croatija preko Denisa Grančića u 19.min došla u vodstvo, domaćini su u kratkom razdoblju preokrenuli rezultat i u 35. min su vodili sa 2.1. Izjednačenje je donio Križanac u 42. minuti na 2.2. U drugom dijelu hrvatska momčad je zaigrala čvršće. Zgoditak odluke je postigao još jedan povratnik u momčad Croatije Daniel Medvidović u 73. minuti.

Croatija: Jurić, Andrić (od 69. Bračić), Mihaljević (od 46.Ćurić), Božinović, Bakula, Vuković, Amanatidis, Drlje, Križanac (od 65. Surmanović), Medvidović, Denis Grančić.

Druga momčad Croatije izgubila je od druge momčadi Gudesdinga rezultatom 4:1. Zanimljivo je da je hravtska momčad došla u vodstvo u 7. minuti preko Falute te da je taj rezultat držala do 60. minute. Do kraja utakmice Croatia II je primila još tri zgoditka.

Sastav Croatije II Frankfurt: Filatow, Šola, Surmanović, Draguljić, Žarko, Miloloža (od 46. Hustić), Bračić, Faluta, Ević, Krišto (od 35. Pravdić), Maganjić.

Croatia Frankfurt je u srijedu uvečer, 26.srpnja, trebala igrati prijateljsku utakmicu protiv momčadi Zeilsheima na svom igralištu u Heddernheimu. No, gosti su u srijedu, u posljednji trenutak, otkazali dolazak zbog nedostatka igrača tako da je utakmica odgođena za neki drugi termin. Umjesto te planirane utakmice, održat će se redovni trening za prvu i drugu momčadi te trening veterana Croatije Frankfurt.