Croatia Bonn / Foto: Fenix (N.Markić)

Croatia Bonn upisala veliku pobjedu deklasiravši momčad Herthe sa 6:3

Nakon prošlotjednog minimalnog i nezasluženog poraza protiv Rot-Weiss Merl III od 2:1, Croatia Bonn je u nedjelju upisala veliku 6:3 pobjedu nad momčadi SV Hertha Buschhoven III.

NK Croatia Bonn – SV Hertha Buschhoven III

Hrvatska momčad je od početka zagospodarila terenom. Dobro otaranje rezultiralo je ranim vodstvo Croatije kad u 5. minuti zgoditak postiže Stanislav Panić. Deset minuta kasnije već je 2:0 a strijelac je Marko Pejić. Premda su gosti u 29. minuti smanjili na 2:1, raspoloženi Stanislav Panić u posljednjoj minuti prvog poluvremena povećava vodstvo Croatije na 3:1.

U drugom poluvremenu hrvatska momčad je nastavila s dobrom i efikasnom igrom. Nakon što je Marko Pejić u 48. povećao vodstvo na 4:1 a potom Nicolas Ozcan na 5:1, bilo je samo pitanje koliko će pogodaka primiti solidna momčad gostiju. Iako su hrvatski napadači stvorili još dosta prilika, a obrana je malo popustila, do kraja je Ozcan zabio još jedan zgoditak za Croatiju tako da je krajnji rezultat bio 6:3.

-Nova tri boda i ukupno četvrta pobjeda u ovoj sezoni ostvarena je u dominantnoj i izuzetno efikasnoj utakmici. Od prve do zadnje minute naši igrači su imali potpunu terensku nadmoć te su mogli postići još nekoliko pogodaka, iako je i ovih 6 već velika stvar, izjavio je napadač Croatije Krešimir Andrlon.

Sastav Croatije: Šimičić, R.Jozić, Adam, Topalović, Panić, J.Bagarić, R.Grgić, Andrlon, Sinković, Caputo(C), Pejić. Klupa za pričuve: D.Jozić, M.Grgić, N.Özcan, Kahlina i  Bagarić. Trener: Zdravko Jozić

Sljedeću utakmicu Croatija Bonn igra za dva tjedna u gostima kod drugoplasirane momčadi RW Dünstekoven II.