Navijači Eintrachta (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (PKP)

BUNDESLIGA: Remi Eintrachta i Kölna

U susretu trećeg kola njemačkog nogometnog prvenstva Eintracht Frankfurt i Köln su odigrali 1-1.

Gosti su poveli u 43. minuti iz jedanaesterca kojeg je realizirao Florian Kainz, a izjednačio je Niles Nkounkou u 87. minuti.

Kristijan Jakić, koji je u četvrtak u susretu kvalifikacija Konferencijske lige dobio nezgodan udarac u glavu, nije nastupio za domaći sastav, baš kao niti Hrvoje Smolčić.

Eintracht je trenutačno deveti s pet bodova, dok je Köln na 14. poziciji s jednim osvojenim bodom.

Na vrhu su Bayer i Bayern sa po devet bodova.

Fenix-magazin/SČ/Hina

Navijaci Koelna 1
Navijaci Kölna pred početak utakmice u Frankfurtu protiv Eintrachta / Foto: Fenix (PKP)