BUNDESLIGA: Poraz Eintrachta od Wolfsburga, Brekalo ostao na klupi

U Commerzbank-Areni Eintracht Frankfurt je doživio poraz pred domacom publikom od VfL Wolfsburga. Vukovi su porazili momčad trenera Adija Hüttera poražena je 0: 2 (0: 1). Zgoditke za Wolfsburg postigli su Wout Weghorst (19. minuta) i Joao Victor (65).

VfL, najjača obrambena ekipa u ligi, igrala je vrlo nisko. Eintracht je imao bolji posjed i rano je dolazio do šansi.

Iako je trener Eintrachta Adi Hütter nakon prošlotjednog poraza od Freiburga zamijenio četvoricu igrača u prvoj postavi, ni to nije pomoglo protiv odlične momčadi Wolfsburga.

Gosti su u oba poluvremena postigli po jedan zgoditak i zasluženo odnijeli sve tri boda iz Commerzbank Arene. Za goste nije nastupio Josip Brekalo.

Od ostalih utakmica koje su odigrane u Bundesligi: Bayern je savladao Fortunu Düsseldorf 4:0, dok je Bayern Leverkusen odigrao izjednačeno sa Freiburgom.
Schalke je u gostima s golom razlike pobjedio Werder Bremen.

FC Union Berlin je na domaćem terenu s 2:0 pobijedio Borussiu M’gladbach.