Arhivska snima Đokovića i Ćorića / Foto: Hina

BORNA ĆORIĆ SE OGLASIO NA INSTAGRAMU: Jako mi je žao…

Hrvatski tenisač Borna Ćorić, koji je jučer testiran na koronavirus, potvrdio je u ponedjeljak na svom Instragram profilu da je pozitivan, dodajući da se osjeća dobro.

 

“Bok svima! Želim vas sve obavijestiti da sam pozitivan na COVID-19. Također želim pozvati sve koji ste bili u kontaktu sa mnom zadnjih nekoliko dana da se testirate. Jako mi je žao ako sam nekoga zarazio. Osjećam se dobro i nemam simptome”, napisao je Ćorić na Instagramu.

Naime, jučer je objavljeno da je bugarski tenisač Grigor Dimitrov, koji se u subotu povukao s humanitarnog turnira Adria Tour kojeg je u Zadru organizirao Nova Đoković, pozitivan na koronavirus. Nakon te objave otkazano je finale između Đokovića i Rusa Andreja Rubljova.

Također nakon toga su svi koji su bili u konatktu s bugarskim tenisačem odvedeni testiranje na koronavirus. Između ostalih testirani su Marin Čilić, Borna Ćorić, Alexander Zverev, Donna Vekić.

U ponedjeljak ujutro su HRT i N1 objavili da je testiranjem utvrđeno da su trojica tenisača, među kojima je i Ćorić, pozitivni na koronavirus, kao i trener Dimitrova.

Fenix-magazin/IM/Hina

Povezano

POSTAO NAJBOLJI STRIJELAC SP-a IKAD: Messi s dva gola odveo Argentinu u drugi krug Svjetskog prvenstva
Povorka hrvatskih navijača u središtu Dallasa / Foto: Hina
PODRŠKA NEĆE IZOSTATI: Hrvatska reprezentacija doputovala u Toronto
NAKON PREOKRETA: Egipat s 3:1 savladao Novi Zeland i upisao prvu pobjedu u povijesti SP-a
NOVA SENZACIJA NA SP: Zelenortski Otoci odigrali 2:2 protiv Urugvaja i ostvarili povijesni uspjeh  
STANIŠIĆ: Dat ćemo sve od sebe za pobjedu protiv Paname
“VATRENI” ĆE SE ODUŽITI: Sretni smo što imamo takve navijače diljem svijeta