Austrijski ministar unutarnjih poslova Karl Nehammer /Foto: Fenix (Andy Wenzel)

Austrijski kancelar osjeća se dobro, nema nikakvih simptoma

Austrijski kancelar Karl Nehammer priopćio je u subotu da se osjeća dobro i da nema nikakvih simptoma COVID-19 nakon što je testiran pozitivno na koronavirus, naglašavajući da će učiniti sve što je u njegovoj moći kako bi spriječio još jedan lockdown širom zemlje, prenosi Fena.

 

Nehammer, konzervativac koji je primio tri doze cjepiva, vodi službene aktivnosti iz kuće putem video i telefonskih konferencija otkako je pozitivno testiran.

– Zahvaljujući cjepivu, zahvaljujući se nebesima, osjećam se dobro. Nemam nikakve simptome – izjavio je on u razgovoru za Austrijski radio.

– Studije potvrđuju da nakon zaraze omikron varijantom tri doze cjepiva pružaju posebnu zaštitu. To je također moje iskustvo – izjavio je Nehammer, koji neće obavljati svoje dužnosti u javnosti idućih nekoliko dana, prenosi Reuters.

Fenix-magazin/MMD/Fena

Povezano

Na fotografiji Božo Petrov / Foto: Hina
KAMPANJA: Petrov pozvao građane da potpišu inicijativu da EU vrate kršćanskim korijenima
Gordan Jandroković na predizbornom skupu HDZ-a / Foto: Hina
JANDROKOVIĆ: Ne očekujemo da će nova Vlada imati “100 dana mira”
Na slici Andrej Plenković / Foto: Hina
HRVATSKA ČEKA NOVU VLAST: Nova runda pregovora u ponedjeljak, DP se sastaje sa SDP-om i HDZ-om
Parlamentarni izbori
GONG: Milanović s pozicije predsjednika pomaže jednoj strani u sastavljanju većine
Nino Raspudić
RASPUDIĆ: Ustavni sud je parapolitičko tijelo, treba ga ukinuti
Zoran Milanovic
PALIĆ: Milanovićeva ostavka ne može popraviti prethodne neustavnosti