Momčad Trenka iz Augsburga ostvarila uvjerljivu gostujuću pobjedu / Foto: Fenix (M. Katić)

AUGSBURG: Sjajno izdanje Trenka u 5:2 pobjedi na gostovanju kod momčadi TSV Pfersee

Nogometaši Trenka iz Augsburga odigrali su sjajnu utakmicu na gostovanju kod druge momčadi TSV Pfersee gdje su pobijediuli sa 5:2

𝐓𝐒𝐕 𝐏𝐟𝐞𝐫𝐬𝐞𝐞𝐊𝐒𝐕 𝐓𝐫𝐞𝐧𝐤 𝟐:𝟓 (0:2)

Već od samog početka, momčad Trenka nametnula je jak tempo, te su već u drugoj minuti poveli s 1:0 pogotkom Mateja Babića, a Josip Culej je u 14. minuti povećao vodstvo Trenka na 2:0 pogotkom s bijele točke.2. Detalj s utakmice Trenka

Na poluvrijeme se otišlo s tim rezultatom, a drugo poluvrijeme nije donijelo ništa novo što se tiče stanja na terenu. Trenk je nastavio s dominacijom te je već na početku drugog poluvremena najbolji strijelac Trenka ove sezone, Matej Babić, postigao svoj drugi, a Trenkov treći pogodak na utakmici.

Nakon tog su se domaći igrači trgnuli te su u 52. minuti smanjili na 3:1. Taj rezultat je stajao na semaforu sve do 71. minute kada je Stefcho Petkov povećao na 4:1, a samo minut nakon toga domaćini su smanjili na 4:2.

Do kraja susreta nije se puno toga vidjelo od igre. Trenk je kontrolirao posjed, a domaćini su shvatili da  protiv Trenka neće moći doći ni do boda. Konačan rezultat od 2:5 postavio je u 89. minuti Stefcho Petkov svojim drugim pogotkom na utakmici.

Dres za oprostaj 2
Momčad Trenka iz Augsburga oprostila se od svog usigrača Žarka Kovačevića / Foto: Fenix (M. Katić)

Na nedjeljnoj utakmici valja još spomenuti oproštaj Žarka Kovačevića od momčadi Trenka i od nogometa!

KSV Trenk zauzima i dalje 6. mjesto na ljestvici.

Sljedeće nedjelje momčad Trenka dočekuje FC Albu. Igrači i vodstvo kluba i ovom prigodom pozivaju hrvatske ljubitelje nogometa iz Augsburga i okolice da dođu podržite momčad Trenka.

Kao i dosad, domaćini iz Trenka pripremaju iznenađenja za najmlađe.

𝐒𝐚𝐬𝐭𝐚𝐯 𝐓𝐫𝐞𝐧𝐤𝐚: J.Tomas, M.Ćorić, A.Bakrač, F.Đurić, E.Ramulj, D.Araranković, A.Oroz, S.Marković, M.Tomić, J.Culej, M.Babić. Klupa za pričuve: A.Pađan, Ž.Kovačević, J.Đotlo, S.Petkov, M.Cindrić