Arhivska snimka s utakmice NK Pajde / Foto: Fenix Magazin

Antonio Asanović dvostruki strijelac u zasluženoj pobjedi Pajda u Möhlinu protiv Freinbacha

NK Pajde Möhlinu – FC Freinbach 3:1 (2:0)

U pravenstvenoj utakmici 2. Lige Interregional, momčad Pajde iz Möhlina je savladala momčad  FC Freinbach rezultatom 3:1(2:0). Pajde si bile bolje i pokazali više u utakmici protiv solidne momčadi Freinbach.

Ponajbolji u redovima hrvatske momčadi bio je stožerni igrač obrane Pajda Antonio Asanović koji je odlično dirigirao svojom obranom te u prvom poluvremenu stigao postići još i dva pogotka glavom (34. i 36. min) za vodstvo svoje momčad i od 2:0.

U drugom poluvremenu u 51.minuti treći pogodak za Pajde postiže najbolji strijelac kluba Mladen Popović. Gosti su svoj pogodak postigli u sudačkoj nadoknadi (90+2) preko Desalea.

Sastav NK Pajde: D.Grmačan, D.Tešić, A.Asanović, R.Lehman (C), A.Martinović, E.Haxhijjaha, M.Petrović, E.Paden, P.Bojović, R.Thqi, G.Osei. Još su igrali: R.Jaksimović, T.Madhkur, J.Tetty i L.Matić.