Andrej Kramarić i Ante Rebić najbolji u 4:2 pobjedama Hoffenheima i Eintrachta nad Mainzom i Kölnom

Eintracht Nike Kovača izborio je novu pobjedu u Bundesligi te izbio na četvrto mjesto na ljestvici. Pred prepunom Commerzbank Arenom domaćini su zasluženo slavili nad posljednje plasiranim Kölnom rezultatom 4:2.

Strijelac prvog gola za Eintracht bo je Ante Rebić u 15. minuti. Bio je to njegov šesti zgoditak ove sezone u 21. nastupu. Rebić je igrao do 82. minute kada ga je zamijenio Gaćinović.

Na krilima sjajnog Andreja Kramarića pobjedu u ovom kolu izborio je i Hoffenheim nad Mainzom. U 4:2 pobjedi domaćina dvostruki strijelac je bio hrvatski reprezentativac čiji drugi pogodak iz slobodnog udarca sa 25 metara u 88. minuti je potvrdio pobjedu Hoffenheima i osvajanje sva tri boda. Hoffenheim zauzima osmo mjesto na ljestvici.

Ostali rezultati:

Bayer – Hertha BSC 0:2, Borussia D. – Hamburg SV 2:0, Hannover- Freiburg 2:1,  jučer RB Leipzig – Augsburg 2:0