Pričuve Hajduka iz Villingena

Visokom 5:0 pobjedom nad Vöhrenbachom, Hajduk Villingen se vratio u utrku za prvaka

U  11. kolu A Kreislige okruga Schwarzwald, nogometaši Hajduka Villingen su zabilježili vrijednu 5:0 pobjedu u jednoj od najvažnijih utakmica kola protiv četvrtoplasiranog SG Vöhrenbacha.Hajduk Villingen i četvrtoplasirani SG Vöhrenbach u ovom prvenstvu još uvijek ganja formu iz prošle sezone kada su bili doprvaci i pokleknuli tek u doigravanju za ulazak u Bezirksligu.

Pred 120 gledatelja Hajduk je preko Hrvoja Jozinovića već u prvoj minuti došao u vodstvo od 1:0. Agresivnu i bolju igru Tavić u 35.  povećava na 2:0 a zadnjih pola sata slijedi potpuni slom SG Vöhrenbacha. U 67. minuti Maier nesretno šalje loptu u vlastiti mrežu a u završnici, u 82. minuti Gašić povisuje na 4:0 da bi točku ne i stavio Vjekoslav Deak u 88. minuti, za čisto 5:0 pobjedu.

Mladen Jozinovic predsjednik Hajduka iz Villingena

Sa sedam pobjeda i četiri poraza, uz razliku zgoditaka 32:22, Hajduk je na četvrtom mjestu ljestvice.

Predsjednik hajduka Mladen Jozanović izjavljuje za Fenix: Ugodno nas je iznenadila ovako visoka pobjeda koja nam vraća samopouzdanje jer se nismo predali u borbi za vrh. Nismo očekivali da će se Nijemci tako olako predati. S malo sreće sad se možemo približiti vodećima u preostale četiri utakmice jesenskog dijela sezone. Na proljeće ćemo onda vidjeti što će biti, riječi su predsjednika Hajduka Mladena Jozinovića.

Slijedeće nedjelje u 15 sati Hajduk gostuje kod FC Tannheim koji je na sedmom mjestu.