Hrvatski nogometaš Branimir Glamočanin u dresu Makkabia potopio Posavinu Frankfurt

FC Posavina Frankfurt – TuS Makkabi Frankfurt 2:4 (1:2)

U zadnjoj prvenstvenoj utakmici Posavina je na domaćem terenu doživjela poraz od momčadi Makkabija. Gosti su od početka pritiskali i tražili grešku Posavine.

Već u 2.minuti zabili su za 0:1 iz kornera. U 5. min Hrvat u redovima Makkabija Branislav Glamočanin dovodi svoju momčad u vodstvo od 0:2.
Gostima su trebala ta tri važna boda za osvajanje mjesta koje vodi za razigravanje u Gruppenligu!

Nakon što je Makkabi malo popustio s pritiskom Posavina je počela igrati i svoju igru i Mario Krajina u jednom napadu kažnjava gresku vratara te smanjuje rezultat na 1-2.

U drugom poluvremenu trener Posavine radi izmjene. Umjesto Dragana Budimir ulazi Anto Filipović. Upravo taj igrač u 52. min na dodavanje kapetana Danijela Koturina izjednačuje rezultat na 2:2.

Na scenu tada stupa Branislav Glamočanin koji u solo akciji zabija u 57. Minuti za 2:3 za Makkabi. Nakon tog gola Posavina je stala. Gosti su dominirali i u 81. min nakon greške hrvatske obrane. Iz kornera zabijaju za 2:4.

Na žalost Glamoćanina i Makkabija, ta tri boda protiv Posavine im nisu značila ništa jer im je konkurent FV Hausen 1920 pobijedio i Makkabi završava sezonu na 3. mjestu. Posavina je sezonu završila na 10. mjestu.

Posavina može biti zadovoljna s ovom sezonom jer su ostali u ligi i tako iduću sezonu igraju u Kreisoberligi Frankfurt!