Zajednicka slika čigrača Croatije i Grasshoppera / Foto: Fenix (I. Barišić)

ZÜRICH: Seniori Grasshopper Club Züricha deklasirali vršnjake iz Croatije Zürich (40+)

U prvenstvenoj utakmici seniora (40+) nogometaši NK Croatia ZH na domaćem terenu su deklasirani od renomirane momčadi Grasshopper Club ZH (40+) rezultatom 0:6  (0:4).

Momčad Croatije, koja je na utakmicu došla sa sveukupno 12 igrača, je dobro otvorila utakmicu i stvorila jednu veliku priliku za vodstvo. Ali napadač Croatije Dražen Zubonja sa 14 metara tuče pored vratiju istrčalog vratara Grassoppera.

Nakon toga gosti preuzimaju inicijativu i do kraja prvog poluvremena postižu 4 pogotka za svoje vodstvo od 4:0.

Drugo poluvrijeme počelo je jako loše po hrvatsku momčad. Zbog ozljeda ali i nezadovoljstva nekih igrača, na teren je istrčalo svega sedam igrača. Naravno da u takvom odnosu snaga Croatia nije imala nikavu šansu za uspjeh. Primili su još dva zgoditka i tako je utakmica završena rezultatom 0:6.

Sastav NK Croatia ZH 40+: Davor Tustonja, Zeljko Brunović, Robert Tonić, Predrag Čeko, Robert Mastelić, Domogoj Vukoja, Robert Ćurić, Goran Papić, Danijel Peić, Ivo Lučić (C), Dražen Zubonja. Pricuva : Franjo Marjanović.Trener-igrač: Goran Papić.