Momčad Hajduka Zürich (ILUSTRACIJA) / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

ZÜRICH: Rekordna 10:0 pobjeda Hajduka Zürich uz 5 pogodaka Mate Gazilja

U prvenstvenoj utakmica amaterske 5.Lige regije Zürich, Hajduka Zürich je u gostima ostvario rekordnu pobjedu nad turskom momčadi.

FC Turkuaz – NK Hajduk Zürich  0:10  ( 0:7 )

Hajduk je pitanje pobjednika odlučio već u prvom poluvremenu kada je hrvatska momčad povela sa 7:0. U drugom poluvremenu Hajduk je dodao još 3 pogotka pa je utakmica završena rezultatom 0:10.

Najbolji pojedinac utakmice bio je Mato Gazilj sa postignutih 5 pogodaka. Po jedan pogodak su postigli Anto Matić, David Martella, Arban Schabani i Marin Katušić.

Sastav NK Hajduk Zürich: Ante Tomić, Niko Vrkić, Ilija Kaurinović, Arben Shabini, Antonio Piplica, Marin  Katušić, Dario Periša, Arafat Alili, Božidar Mešlić (C), Anto Matić, Mato Gazilj. Još su igrali: Antonio Piplica, Anto Matić, Drago Marasan, Domogoj Baran, David Bekavac, Luka Stevanja, Davide Mortella, Mohamed Farouk Sorour Ali. Trener: Domenik Bekavac.