Stanislav Blažanović strijelac jednog pogotka / Foto: Fenix (Ivan Barišić)

ZÜRICH: Pogocima Blažanovića i Pavlovića Croatije Zürich 30+ upisala drugu prvenstvenu pobjedu

U 4. prvenstvenom kolu Promocion lige seniora 30+, Croatija je savladala momčad Kilchberga te se tako revanširala za nedavni poraz u kupu.

NK Croatia ZH  ( Sen.30+/P.) – FC Kilchberg – Rùschlikon (Sen. 30+ / P)  2:1 (2:1)

Croatia u noćnoj utakmici na svom terenu Juchhof s 2:1 pobijedila momčad Kilchberg–Rùschlikon te se tako revanširanla za nedavni 5:3 poraz u kupu.

Gosti su poveli već u 6.min, da bi prije završetka prvog poluvremena Stanislav Blažanović izjednačio rezultat na 1:1.

Taj pogodak dao je snagu cijeloj momčadi da u drugom poluvremenu zaigra još bokje i pogotkom Srećka Pavlovića upiše pobjedu od 2:1. Bila je to zaslužena pobjeda hrvatske momčadi koja je u svemu u drugom poluvremenu bila bolja od gostiju.

Sastav NK Croatia ZH (Sen.30+/P.): Josip Garić, Josip Pranjković, Robert Mastelić (C), Ivan Drmić, Simon Katovčić,  Igor Pavlović, Petar Grgić, Filip Pudić, Andre Šišić,  Srecko Pavlović. Pričuve: Stanislav Blažanović, Ivan Terzić, David Zeko. Trener – igrac Igor Pavlovic.