Hajduk Zürich/ Foto: Fenix (I. Barišić)

ZÜRICH: Hajduk ZH s 9 pogodaka napunio mrežu Turaka i ostvario najveću pobjedu u povijesti kluba

Hajduk je kao domaćin na svom terenu Buchlern u nedjelju napunio mrežu turske momčadi i ostvario najveću pobjedu u povijesti kluba.

NK Hajduk ZH : FC Tùrkuaz Zürich   9:0  ( 6:0 )

U pravenstvenoj utakmica amaterske 5. lige jakosne klase ll, Hajduk je ostvario najveću pobjedu u povijesti kluba. Golijadu je otvorio igrač Hajduka Ivan Galešić u 7.minuti, a zaključio Miralem Sabani u 75.minuti igre za rekordnu pobjedu od 9:0. Njih dvojica su postigli po dva pogotka na utakmici.

Sastav NK Hajduk Zürich: Ante Tomić, Hrvoje Pavić, Arben Shabani, Ilija Kaurinović, Dino Krišto (C), Ivan Galešić, Luka Stevanja, Miralen  Sabani, Zvonimir Kordić, Niko Vrkić, Mato Gazilj.

Još su igrali: Dominik Bekavac, David Bekavac, Šimun Gazilj. Trener- igrač: Dominik Bekavac.

Strijelci za Hajduk ZH: 7.min. Ivan Galešić, 14.min. Miralem Sabani, 18.min. Luka Stevanja, 30.min.Mato Gazilj, 43.min. Ivan Galešić, 45.min, Zvonimir Kordić, 66.min. Šimun Gazilj, 73.min. Mato Gazilj, 75.min  Miralem Sabani .