Momčad Croatije ZH / Foto: Fenix (I. Barišić)

ZÜRICH: Gostujuća pobjeda Croatije ZH i neriješen rezultat Hajduka ZH

U natjecanju 4. amaterske lige Croatia Zürich je upisala je pobjedu na gostovanju kod Zürich City SC lll, dok je petoligaš Hajduk Zürich uzeo bod na gostovanju kod momčadi CCD Lauterio Cile.

Zürich City SC lll : NK Croatia Zürich  1:2  ( 0:1 )

Prvo poluvrijeme hrvatska momčad je dominirala, ali bez većih prilika za gol. Tek u sudačkoj nadoknadi (45+1 min.) Croatia postiže pogodak za vodstvo od 1:0. Strijelac je bio Hrvoje Pavlović udarcem iz voleja sa 17 metara.

U drugom dijelu momčad Croatije je je napravila četiri izmjenem. Domaćini su u tom dijelu dominirali, a igrači Croatije su u kontrama ugrožavali gol Cytija. Tek nakon četiri prilike, u 62. minuti Daniel Stepić postiže pogodak za vodstvo hrvatske momčadi od 2:0.

Domaćini tek u sudačkoj nadoknadi uspijevaju zatresti mrežu Croatije za konačan rezultat od 1:2.

Sastav NK Croatia ZH ( 4.liga ): Frano Dukić, Luka Prusić, Ivan Dukić (C), Carlos  Miguel  Fernandes Monteiro, Jurica Barišić, Stanislav Blažanovic, Karlo Turk, Hrvojr Pavlović, Sebastijan Jurić, Danijel Stepić. Još su igrali: Pero Zovko, Kristijan Papić, Leonardo Kafadar, Ivan Zubonja. Trener-igrač: Stanislav Blažanović. Strijelci za Croatije: 0:1 u 45 +1 Hrvoje Pavlović, 0:2 u 62.m.Daniel Stepic

Neriješen rezultat Hajduka

U 4. kolu 5. prvenstvene amaterske lige, Hajduk Zürich je na gostovanju kod CCD Lauterio Cile 5. lige pravenstva odigrao neodlucno..Domaca momcad je prva povela u 22.minuti s 1:0 golom svog lijevo krilnog napadaca. Na radost čileanskih navijaca., domaćini su poveli i s tim rezultatomotišli na odmor.

U drugom dijelo Hajduk ZH pokusava dostići rezulat, što mu i uspijeva tek pred kraj utakmice kada Mate Gazilj u 88. minuti trese mrežu za 1:1.