Zračna luka (ILUSTRACIJA) Foto: Fenix (S.P.)

ZRAČNA LUKA FRANKFURT: Putnik promatrao situaciju pa na Facebooku napisao “Osjećam se loše”

Putnik Rory Sherwood u Zračnoj luci Frankfurt je izrazio svoje nezadovoljstvo situacijom koju je vidio dok je čekao svoj let.

 

Muškarac je na svom Facebook profilu napisao “osjećam se loše” nakon što je vidio kako se malo tko pridržava mjere o nošenju zaštitne maske za lice.

– Lijepo je što se preko razglasa svakih 15 minuta podsjeća putnike na nošenje zaštitne maske. Ali, čini se da to uopće ne zanima puno ljudi. Tko je uopće odgovoran jer vidim puno lica bez maski – napisao je Sherwood. 

Reagirala je i Zračna luka Frankfurt. U odgovoru ispod komentara nezadovoljnom putniku su napisali kako moraju naglasiti da je odgovornost na svakom putniku.

No, njihov odgovor nije zadovoljio nezadovoljnog putnika. Napisao je kako se osjeća loše prije svog leta dugog 11 sati.

Fenix-magazin/MD

Povezano

“VREMENSKA EKSPLOZIJA” U NJEMAČKOJ: Treći dan zaredom preko 40°C, izmjerena najtoplija noć u povijesti, stižu razorna tornada!
Autobahn
PROMETNI SLOM U NJEMAČKOJ! Čak 11 autocesta hitno zatvoreno zbog ekstremnih 40°C, asfalt puca kao od šale
Francuska policija (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
STRAVIČNA TRAGEDIJA U FRANCUSKOJ: Zrakoplov pao odmah nakon polijetanja, poginulo svih 11 osoba
E-cigarete (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
PROMJENE OD 1. SRPNJA! Saznajte gdje od sada morate besplatno predati iskorištene jednokratne e-cigarete
METODE PROTIV VRUĆINE: Evo kako Njemačka hladi ceste da spriječi raspadanje i ljepljenje asfalta za gume
Bruxelles
ISKLJUČILI KLIMA-UREĐAJE NA NIŽIM KATOVIMA: Uredi povjerenika Europske komisije u Bruxellesu ostaju hladni