Zračna luka (ILUSTRACIJA) Foto: Fenix (S.P.)

ZRAČNA LUKA FRANKFURT: Putnik promatrao situaciju pa na Facebooku napisao “Osjećam se loše”

Putnik Rory Sherwood u Zračnoj luci Frankfurt je izrazio svoje nezadovoljstvo situacijom koju je vidio dok je čekao svoj let.

 

Muškarac je na svom Facebook profilu napisao “osjećam se loše” nakon što je vidio kako se malo tko pridržava mjere o nošenju zaštitne maske za lice.

– Lijepo je što se preko razglasa svakih 15 minuta podsjeća putnike na nošenje zaštitne maske. Ali, čini se da to uopće ne zanima puno ljudi. Tko je uopće odgovoran jer vidim puno lica bez maski – napisao je Sherwood. 

Reagirala je i Zračna luka Frankfurt. U odgovoru ispod komentara nezadovoljnom putniku su napisali kako moraju naglasiti da je odgovornost na svakom putniku.

No, njihov odgovor nije zadovoljio nezadovoljnog putnika. Napisao je kako se osjeća loše prije svog leta dugog 11 sati.

Fenix-magazin/MD

Povezano

PLENKOVIĆ: Čestitka Vatrenima na osvajanju 3 važna boda u Torontu!
parking automobili vozaci
KAZNE ZBOG KOJIH SE GUBI VOZAČKA: Mislite da je nepropisno parkiranje u Njemačkoj bezazleno?
ZNATE LI KOJA VRSTA RAKA POGAĐA SVE VIŠE MLADIH U NJEMAČKOJ? Znanstvenici upalili alarm za mlađe od 40 godina
Gužva na autocesti / Foto: Hina
KREĆETE NA PUT KROZ NJEMAČKU? Pazite na datume, istječe popust na gorivo i počinje kaos na cestama
NEVJEROJATNO: Razorni potres 2011., magnitude 9, pomaknuo je Japan, objavljeno za koliko
Kancelar Friedrich Merz u Bundestagu / Foto: Anadolu
VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO ZA MILIJUNE RADIKA I UMIROVLJENIKA U NJEMAČKOJ: Merz planira u potpunosti prihvatiti Mirovinski paket