Zračna luka (ILUSTRACIJA) Foto: Fenix (S.P.)

ZRAČNA LUKA FRANKFURT: Putnik promatrao situaciju pa na Facebooku napisao “Osjećam se loše”

Putnik Rory Sherwood u Zračnoj luci Frankfurt je izrazio svoje nezadovoljstvo situacijom koju je vidio dok je čekao svoj let.

 

Muškarac je na svom Facebook profilu napisao “osjećam se loše” nakon što je vidio kako se malo tko pridržava mjere o nošenju zaštitne maske za lice.

– Lijepo je što se preko razglasa svakih 15 minuta podsjeća putnike na nošenje zaštitne maske. Ali, čini se da to uopće ne zanima puno ljudi. Tko je uopće odgovoran jer vidim puno lica bez maski – napisao je Sherwood. 

Reagirala je i Zračna luka Frankfurt. U odgovoru ispod komentara nezadovoljnom putniku su napisali kako moraju naglasiti da je odgovornost na svakom putniku.

No, njihov odgovor nije zadovoljio nezadovoljnog putnika. Napisao je kako se osjeća loše prije svog leta dugog 11 sati.

Fenix-magazin/MD

Povezano

NOVA PROMJENA U NJEMAČKOJ: Od 7. srpnja nova svjetla za automobile bit će obavezna
SVAKI GLAS JE VAŽAN: Registracija birača za Opće izbore u BiH 2026.
OPASNOST OD OZLJEDA I GUŠENJA: Ferrero hitno povlači Nutella proizvod
OD KRAJA SRPNJA: Velika promjena u DHL-u utječe na milijune u Njemačkoj
Krunoslav Katičić / Foto: Hina
AI RAT NA POLITIČKOJ SCENI: Katičić žestoko uzvratio Sandri Benčić: „Bili ste pioniri AI kampanja, a sad vas je odjednom sram!“
AUTO POSTAJE UŽARENA PEĆNICA: Na 37°C vozači postaju nervozni, rizik od prometnih nesreća skače za čak 33%, evo kako se pravilno rashladiti
HRVATSKI ISELJENICI: Najveći problemi života izvan domovine