Zračna luka (ILUSTRACIJA) Foto: Fenix (S.P.)

ZRAČNA LUKA FRANKFURT: Putnik promatrao situaciju pa na Facebooku napisao “Osjećam se loše”

Putnik Rory Sherwood u Zračnoj luci Frankfurt je izrazio svoje nezadovoljstvo situacijom koju je vidio dok je čekao svoj let.

 

Muškarac je na svom Facebook profilu napisao “osjećam se loše” nakon što je vidio kako se malo tko pridržava mjere o nošenju zaštitne maske za lice.

– Lijepo je što se preko razglasa svakih 15 minuta podsjeća putnike na nošenje zaštitne maske. Ali, čini se da to uopće ne zanima puno ljudi. Tko je uopće odgovoran jer vidim puno lica bez maski – napisao je Sherwood. 

Reagirala je i Zračna luka Frankfurt. U odgovoru ispod komentara nezadovoljnom putniku su napisali kako moraju naglasiti da je odgovornost na svakom putniku.

No, njihov odgovor nije zadovoljio nezadovoljnog putnika. Napisao je kako se osjeća loše prije svog leta dugog 11 sati.

Fenix-magazin/MD

Povezano

automobili parking
DEBAKL NA TEHNIČKOM PREGLEDU: Ovo su najgori automobili u Njemačkoj
muller drogerija
NESTAŠICA U NJEMAČKOJ: Police potpuno ispražnjene, a cijene lete u nebo
KADA TOČNO IDETE U MIROVINU: Provjerite koliko će, ovisno o godini rođenja i duljini života, rasti vaš radni vijek u Njemačkoj
SPREMA SE PAKET OD 30 MJERA: Radikalna mirovinska reforma u Njemačkoj – ukida se prijevremeni odlazak u mirovinu, radit će se do 70. godine?
UPOZORENJE ZA RODITELJE KOJI KUPUJU U DM-u: Hitno se povlači ovaj proizvod za bebe, dijelovi mogu izazvati gušenje
Policija BiH (ILUSTRACIJA) / Foto: Anadolu
TEŠKA PROMETNA NESREĆA U BiH: Poginule dvije žene i muškarac, teško ozlijeđene tri osobe