Igrači Zrinskog iz Calwa nakon pobjede / Foto:Klupski arhiv

Württemberg: Teški porazi Croatije Sindelfingen i Neretve Steinenbronn, pobjeda Zrinskog iz Calwa

Zbog uskršnjih blagdana, čak osam utakmica hrvatskih nogometnih klubova u Württembergu nije  igrano. A one koje su igrane, odigrane su  radnim danima ili na uskršnji ponedjeljak kada su igrali Croatia Sindelfingen i Neretva iz Steinenbronna. Oba su naša kluba doživjela katastrofe na svojim terenima od po 0:11.

Sva tri Bezirksligaša nisu igrala izuzev Croatije Reutlingen koja je gostovala u srijedu kod TB Kirchentellinsfurt i poražena je sa 1:0. Jedini pogodak je pao u četvrtoj minuti sudačke nadoknade (94.)

Večeras, u srijedu 4. travnja, Croatia Reutlingen igra četvrtfinale kup natjecanja kod TSV Sickersheim (19 sati) a u nedjelju za bodove u 15 sati gostuje kod FC Engsringen.

Croatia Bietigheim je i dalje na čelu ljestvice s dva boda prednosti a sljedeću utakmicu (8. travnja u 15.00) gostuje kod TSV Beningen.

Treći naš Bezirksligaš Croatia iz Stuttgarta u sljedeću nedjelju u 15 sati igra tod TSV Plattenhardt.

Logo Zrinski CalwOd pet A Kreisligaša nije igrao samo Jadran iz Balingena. U nedjelju 8. travnja u 15 sati gostuju kod FC Steffingen. Croatia Sindelfingen je visoko poražena 0:11 na svome terenu a BW Tomislav Heilbronn s 2:3 u gostima kod SGM Erlenbach. Utakmica je igrana u četvrtak, naši su poveli 2:0, s dva autogola poravnali i na koncu tijesno izgubili. Zrinski iz Calwa je pobijedio 3:1 TSV Wildberg golovima Tufekčića (77.) Mazića 80. i Gohla u 85. minuti. Hajduk je poražen 5:6 kod FC Peterzeell a slijedeću utakmicu igra u subotu u 15:30 sati na svome terenu. Croatia u slijedeću nedjelju u 15 sati  igra u Sindelfingenu protiv TSV Öschelbronn.

Zrinski II iz Waiblingena je trenutno naš nauspješniji B Ligaš. Prošlu su utakmicu, sa SF Hofen II dobili u gostima s 5:0 i ostali na čelu ljestvice s 2 boda i utakmicom više od drugoplasiranog. Rezultati ostalih hrvatskih B ligaša: SF Schönnenberg-Zagreb Schwenningen 1:2, Croatia Ulm-FKV Neue Ulm 0:3, SV Hofen II-Zrinski II 0:5, Neretva-SF Stuttgart 0:11 i SV Möhringen II-Slaven 3:3. Nisu igrali Marsonija, Croatia Geislingen, KSC Ehingen, Zagreb Sindelfingen, Croatia II Stuttgart.