Werder se s Pavlovićem u obrani iskupljivao za blamažu u Kupu

Werder je protiv Essena pitanje pobjednika riješio već u prvom poluvremenu

pavlovicNakon šokantnog ispadanja u prvom kolu njemačkog kupa u susretu s trećeligašem Saarbrückenom (3:1), Werder iz Bremena gostovao je kod regionalnog ligaša Rot-Weiss Essena.

Momčad Robina Dutta u ovom prijateljskom ogledu ipak nije prosipala ugled pa je pitanje pobjednika riješila već u prvom poluvremenu pogocima Yildirima (28. minuta) i Füllkruga (35.). Bio je to i konačan rezultat susreta (2:0).

Lijepo izgleda i podatak kako obrana Werdera, u kojoj je cijeli susret participirao i Mateo Pavlović, nije popustila te je mreža vratara Wolfa ostala netaknuta. (ha)