Utakmica je prekinuta na jedanaest minuta prije nego što je Soria odvezen s terena u bolnicu / Foto: Preslik FM

VRATAR OSTAO BEZ SVIJESTI: Nakon sudara s napadačem Mallorce, vratar Getafea izgubio svijest, nakon prekida od 11 minuta vozilom hitne pomoći odvezen s travnjaka

Stravična scena viđena je na utakmici prve španjolske lige između momčadi Getafe i Mallorce (1:2).

U 73. minuti utakmice kod vodstva domaćina od 1:0, vratar Getafea David Soria (31) se kod jednog istrčavanja u 73. minuti sudario s napadačem Mallorce Cyleom Larinom, pao je na  travnjak i nepomično ostao ležati.

Fizioterapeuti domaće momčadi su odmah uletjeli na teren kako bi pružili pomoć onesviještenom vrataru.

Utakmica je prekinuta na jedanaest minuta prije nego što je Soria odvezen s terena u bolnicu.

Trener Getafea Jose Bordalas kasnije je na konferenciji za novinare ispričao kako su neki njegovi igrači plakali na terenu.

-Bio je to veliki šok za sve nas. Liječnik mi je rekao da su ga odveli na promatranje i da će napraviti CT. Moramo pričekati i vidjeti rezultate pretrage, kazao je Bordalas.

Prema pisanju španjolskih medija, vratar Soria u bolnici prolazi dodatne pretrage kako bi se utvrdilo njegov zdravstveno stanje.

Nakon što je domaća momčad ostala bez svog prvog vratara, u nastavku utakmice Getafe je izgubio i vodstvo od 1-0 jer su igrači Mallorce u sudačkoj nadoknadi postigli dva pogotka i odnijele pobjedu u utakmici u kojoj su obje momčadi već ranije osigurale u ostanak u prvoj španjolskoj ligi.