VIDEO U repki im ne ide, u klubovima blistaju: Pogoci Srne, Kranjčara i Lovrena!

Dejan Lovren utišao je pogotkom čuveni Old Trafford

I dok im u reprezentaciji baš i ne cvjetaju ruže hrvatski igrači postižu pogotke diljem Europe. Tako su mreže suparnika tresli Mario Mandžukić, Niko Kranjčar, Dejan Lovren i Darijo Srna čak dvaput.

Marijo Mandžukić pogodio je u Bayernovoj pobjedi nad Mainzom (4:1) dok je branič Southamptona, Dejan Lovren pogotkom utišao Old Trafford, hram Manchester Uniteda. Lovrenovim pogotkom u 88. minuti Sveci su stigli do vrijednog boda (1:1) u susretu 8. kola. Bio mu je to drugi pogodak ove sezone.

Darijo Srna, kapetan Hrvatske i Šahtara, bio je precizan s bijele točke te je u 13. kolu ukrajinskog prvenstva na gostovanju kod Mariupola postigao dva pogotka. Iako su domaći poveli preokret je, nakon što je početkom drugog poluvremena ušao u igru, dvama pogocima inicirao upravo Srna realiziravši jedanaesterce u 66. i 73. minuti. Šahtar je na kraju slavio 3:1, a Eduardo nije konkurirao za susret.

Niko Kranjčar također je bio strijelac i to u 12. kolu Druge engleske lige na gostovanju kod Milwalla. Niko je svoje Queens Park Rangerse doveo u vodstvo u 26. minuti, no iako su gosti dvaput vodili Millwalll je uspio izboriti neodlučen ishod (2:2). Nakon 11 odigranih utakmica u Champioshipu QPR je drugi s 27 bodova.